+48 882 700 900
AkademiaMaluchaKomorowoStrona główna   O Akademii   Aktualności   Oferta   Logopedia  Dla Rodziców   Galeria   Formularz   Kontakt

Nasze przedszkole zaprasza Dzieci w wieku od 2,5 lat. Placówka działa w godzinach 6.00-17.00.

 

Koszt to 1020zł/m-c.

 

Czesne obejmuje wszystkie zajęcia edukacyjne, pełne wyżywienie z uwzględnieniem nietolerancji pokarmowych, fachową opiekę logopedyczną i psychologiczną z konsultacjami dla Rodziców, wysokiej jakości materiały do zajęć edukacyjnych oraz do zajęć plastycznych, wiele atrakcji np. wizyty Lubuskiego Biura Koncertowego, teatrzyków i innych grup artystycznych, prezenty od Mikołaja, Zajączka, na Urodzinki, wycieczki oraz dodatkowe imprezy przedszkolne takie jak festyn rodzinny, spotkania świąteczne, warsztaty. 

Czesne zawiera również ubezpieczenie oraz pakiet higieniczny (szczoteczka, pasta, chusteczki, kremy ochronne UV).

 

Zajęcia

AKADEMIA MALUCHA realizuje podstawę wychowania przedszkolnego zgodnie z założeniami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dodatkowo proponujemy kreatywne zajęcia prowadzone w placówce w ramach pobytu w przedszkolu:

 

 

Każda grupa realizuje inny pakiet zajęć dodatkowych, w zależności od wieku i możliwości psychofizycznych Dzieci, a także w zależności od ich indywidualnych potrzeb. Ponadto oferujemy opiekę logopedy, fizjoterapeuty, psychologa oraz terapeuty specjalnego.

 


Akademia Malucha Komorowo
Akademia Malucha Komorowo

Akademia Malucha Komorowo


Akademia Malucha Komorowo

Akademia Malucha Komorowo


Akademia Malucha Komorowo


Akademia Malucha KomorowoKomorowo 33, 64-200 Wolsztyn
tel. 882 700 900
email: biuro@akademiamaluchakomorowo.pl

Ostatnia aktualizacja 30.11.2023 12:40
Osób online: 1

stat4u

Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © by www.akademiamaluchakomorowo.pl 2011 - 2024
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"