+48 882 700 900
AkademiaMaluchaKomorowoStrona główna   O Akademii   Aktualności   Oferta   Logopedia  Dla Rodziców   Galeria   Formularz   Kontakt

O Akademii

Jesteśmy nowoczesną placówką dydaktyczną oferującą wysokiej jakości usługi edukacyjno-opiekuńcze. Wyróżnia nas profesjonalna i pełna zaangażowania kadra, rodzinna atmosfera, otwartośćna specjalne potrzeby edukacyjne Dzieci z niepełnosprawnościami, bardzo ciekawa oferta edukacyjna ale przede wszystkim indywidualne podejście do Dziecka.

Naszym celem jest stworzenie możliwie najlepszych warunków wspierających prawidłowy rozwój Dziecka w każdej sferze  - emocjonalnej, intelektualnej, społecznej i fizycznej.

 

 


„Nauczyciel, wychowawca to rola pomieszana, coś pośredniego pomiędzy profesjonalistą, misjonarzem, mistrzem, wzorem a technikiem. To trudna rola. To zawód z jednej strony taki, jak każdy inny, wymagający specjalnego przygotowania, znajomości zasad i norm, posiadania specyficznym umiejętności i talentów, z drugiej jednak jest to zawód wyjątkowy, bo zajmujący się „obróbką” szczególnego materiału.”  


Elżbieta Chlebowska

„WYCHOWANIE, NAJTRUDNIEJSZA ZE SZTUK PIĘKNYCH” 

 

 

 

W Akademii Malucha dzieci zwracają się do opiekunów mówiąc do nich "ciocia" lub "wuja", co ułatwia adaptację malucha i buduje ciepłą, rodzinną więź w miejscu, w którym pociecha spędza sporą część dnia.

 

 

statut niepublicznego przedszkola akademia malucha.docx


Akademia Malucha Komorowo
Akademia Malucha Komorowo

Akademia Malucha Komorowo


Akademia Malucha Komorowo

Akademia Malucha Komorowo


Akademia Malucha Komorowo


Akademia Malucha KomorowoKomorowo 33, 64-200 Wolsztyn
tel. 882 700 900
email: biuro@akademiamaluchakomorowo.pl

Ostatnia aktualizacja 30.11.2023 12:40
Osób online: 5

stat4u

Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © by www.akademiamaluchakomorowo.pl 2011 - 2024
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"